המחויבות שלנו לנגישות לכולם

המדיניות שלנו היא לפעול כדי להבטיח שהקהל הרחב ביותר האפשרי, כולל אנשים עם מוגבלויות, יוכל ליהנות באופן מלא מהמידע המוצע על ידי אתרי האינטרנט והאפליקציות לנייד של החברה שלנו.

אתרי הרשת והאפליקציות לנייד של החברה שלנו עומדים בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת  AA של קווים מנחים להנגשת תוכן ברשת 2.2 (WCAG), כפי שפורסמו על ידי ‘קונסורציום רשתות ברחבי העולם’ (W3C) ומיזם הנגישות לרשת .(WAI)

אנו מפיצים את המדיניות הזו ומספקים הדרכה לכוח העבודה שלנו, לרבות לכל מי שעוסקים בתכנון, פיתוח, תחזוקה, ניהול או לכל מי שהיו אחראיים בדרך אחרת על התוכן והעיצוב של אתרי הרשת והאפליקציות לנייד של החברה שלנו. 

 אנו עורכים בדרך קבע בדיקת נגישות לאתרי הרשת והאפליקציות לנייד של החברה שלנו. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.

 אנו עורכים בדרך קבע הערכה וסקירה של אתרי הרשת והאפליקציות לנייד של החברה שלנו, כדי להבטיח גישה לאנשים עם מוגבלויות. לרבות, בין השאר, אנשים אשר:

o  משתמשים בקוראי מסך או בתוכנת קול אינטראקטיבית,

o  אנשים שמשתמשים רק במקלדות או בעיקר במקלדות, כדי להזין נתונים ולנווט באתרים,

o  אנשים שמשתמשים במכשירי פלט,

o  אנשים שמשתמשים במקלדות במסך,

o  אנשים שמשתמשים בתוכנה להגדלת טקסט,

o  אנשים שצריכים להתאים את הגודל ו/או הצבע של הגופן, כדי לראות דפי רשת,

o  אנשים שצריכים תיאור קולי, כדי לגשת לתוכן בווידאו,

o  אנשים שצריכים כתוביות, כדי לגשת לחומרים קוליים או חזותיים.

אנו מייעדים אנשים ל’צוות מוביל והובלה לנגישות בחברה,’ שהם בעלי ידע בנוגע לנגישותWCAG , והם זמינים כמשאבים לאתרי הרשת והאפליקציות לנייד עבור החברה שלנו.

חברנו בשותפות עם חברת eSSENTIAL כשותפה לנגישות דיגיטלית, כדי למנף את הנגישות שלהם כפלטפורמת שירות בהערכה, תיקון ותחזוקה רציפה של אתרי הרשת ואפליקציות לנייד של החברה שלנו. דרך שותפות זו אנו מספקים טכנולוגיה מסייעת לאנשים עם מוגבלויות, לרבות, אך לא בלבד, לבעלי לקויות ראייה ומיומנויות מוטוריות. האפליקציה – מאופיינת באייקון ניתן לזיהוי באתרי הרשת שלנו – משלבת כלים כגון תחליפים לעכבר ולמקלדת, זיהוי קולי, הפעלת דיבור, ניווט ללא עזרת ידיים/ללא מגע ועוד. טכנולוגיה זו עוזרת בניווט באתר רשת ובאינטראקציה’ ומשרתת ככלי כעזר חיצוני הכרחי ותמיכה בתקשורת עבור .ADA 

אנו מבקשים להבטיח שספקי צד שלישי יוודאו שקיימת נגישות לתוכן שהם מפתחים עבור אתרי הרשת ואפליקציות בנייד של החברה שלנו.

 שים לב שאתרי הרשת ואפליקציות לנייד של החברה שלנו יכולים להתחבר לאתרי רשת ואפליקציות נייד של צד שלישי, אשר עליהם אין לנו שליטה ואנו לא מסונפים אליהם באופן ישיר.

בזמן שאנו ממשיכים לפעול למען אבטחת נגישות של אתרי הרשת ואפליקציות לנייד של החברה שלנו, נשמח לקבל משוב ממבקרים ועצות שיעזרו לנו לשפר את הנגישות בכתובת הדוא”ל:  ilmsdservice@merck.com

במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי רכז הנגישות שלנו

מר רז רמתי

טלפון: 09-9533333

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 10.7.2024